fb
hlavička OK BET

Rozvoz a čerpání betonu

Kontejnerový odvoz

Naše společnost disponuje kontejnery, určenými pro dopravu na nákladních vozech s hydraulickým zařízením, umožňujícím snadnou manipulaci při nakládání a skládání přepravovaného materiálu. Tyto kontejnery nabízíme v různých typech provedení a jsou určeny jak pro přepravu, manipulaci a skladování sypkých materiálů, tak i pro odvoz nejrůznějších odpadů, stavebích sutí a zeminy. Případně také pro přepravu malé stavební mechanizace (smykový nakladač, minibagr, kompresor atd.). Kontejnery jsou schváleny Ministerstvem dopravy ČR a mají Certifikát o shodě.

Prodej stavebních materiálů

V rámci dolňkových služeb zákazníkům nabízíme rozvoz stavebních materiálů - písky, drcené kamenivo a zásypové materiály. Dále nabízíme dodání studničních a kanalizačních skruží /kompletní výrobní program/, silniční obrubníky a betonové žlabovnice.

Možnost zapůjčení systémového bednění, montáž

Nabízíme též možnost zapůjčení vertikálního /stěny/ i horizontálního /stropy/ systémového bednění. Minimální doba zapůjčení je 5 dní. K systémovému bednění je možné zapůjčit také vibrační techniku, popř. zajistit odbornou montáž a betonáž.

Čerpání betonových směsí

Čerpání betonu je proces, který zajišťuje přepravu betonu z místa dostupného přepravní betonářské technice /různé typy autodomíchavačů/ na místo uložení v konstrukci stavby nebo na místo dopravně nedostupné. Tento proces přečerpání zajišťuje speciální technika - čerpadlo betonu /betonpumpa - z německého originálu/. Tato technika je montována na různé druhy nákladních autopodvozků, který již zajišťují flexibilitu z hlediska dopravy na místo určení a dále dobrou manévrovatelnost při zajíždění ke stavbě. Čerpací technika se od sebe navzájem liší právě délkou dosahu ramene výložníku. Tato délka rozhoduje o několika zásadních . V závislosti na délce ramene čerpadla betonu je i velikost prostoru, které čerpadlo potřebuje na tzv. zapatkování. Jedná se o prostor, který zaberou hydraulicky ovládané, výsuvné stabilizační nohy čerpadla, které mu poskytují větší stabilitu a chrání ho před převrácením při dosažení největší délky vyložení. Délka ramene čerpadla dále přímo určuje jeho dosah a tím i cenu za tuto službu.

Výroba a rozvoz betonových směsí

Zajistíme výrobu transportbetonu nebo zavlhlých betonových směsí a její dovoz na místo určení zákazníkem. Datum a hodinu dodání je třeba objednat telefonicky, mailem nebo osobně na dispečinku betonárny.

Nabídka betony

  • širokou škálu betonů
  • čerstvé betonové směsi
  • výroby betonu a zavlhlých směsí

Nabídka doprava, služby

  • rozvoz betonových směsí
  • zapůjčení systémového bednění
  • dodávka armatury do betonu

Nabídka výrobky z betonu

  • silniční obrubníky betonové dlaždice
  • čerstvé betonové směsi
  • výroby transportbetonu